Żłobek Zaczarowany Melonik

Oddział Wrocław

ul. Ignacego Chrzanowskiego 15 lok. 15a
51-147 Wrocław

e-mail: wroclaw@zaczarowanymelonik.pl

Żłobek Zaczarowany Melonik we Wrocławiu mieści się w jednej z najpiękniejszych dzielnic – Karłowice. Karłowice to bardzo spokojna dzielnica. Wokół żłobka znajduje się dużo zieleni. Niedaleko żłobka znajdują się dwa parki, gdzie Maluszki chodzą na spacery, tam poznają przyrodę i bawią się na placu zabaw.

Do naszego żłobka zapraszamy Maluszki od 5 miesiąca do 3 lat. W nowoczesnych, przestronnych i kolorowych salach Maluszki w miłej atmosferze mogą się rozwijać poprzez zabawę i naukę. Szczególną uwagę przywiązujemy do tego, by Maluszki były bezpieczne i szczęśliwe. Ciocie dbają o to, by Maluszki się nie nudziły i organizują wiele zajęć: dogoterapia, kino i teatr, język angielski, geografia dla najmłodszych oraz spotkania z ciekawymi ludźmi..

Głównymi metodami pedagogicznymi jakimi pracuje kadra to zabawy fundamentalne, bajkoterapia oraz pedagogika zabawy. Ponadto w naszym żłobku organizujemy wszelkie uroczystości dla dzieci i rodziców m.in. Dzień Matki, Dzień Dziecka, bal karnawałowy czy warsztaty zdobienia pierników. Podczas takich spotkań poznajemy się i świetnie bawimy.

Zachęcamy do odwiedzenia nas w dni otwarte, które organizujemy regularnie w 1 i 3 piątek miesiąca.