Żłobek Zaczarowany Melonik

Oddział Poznań

Osiedle Na Murawie 7 lokal 1
61-655 Poznań

e-mail:poznan@zaczarowanymelonik.pl

Osiedle Na Murawie 7 lok 1 – to adres żłobka Zaczarowany Melonik w Poznaniu. Lokalizacja to jeden z głównych atutów poznańskiej placówki. Dzielnica Winogrady znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie z centrum miasta. Ulica przy której się mieścimy znajduje się w osiedlu, z dala od gwaru i hałasu. Okolica żłobka jest bardzo zielona. Nieopodal żłobka znajduje się Park Cytadela, gdzie Maluszki chodzą na spacery i bawią się na placu zabaw.

Do naszego żłobka zapraszamy Maluszki od 5 miesiąca do 3 lat. W przestronnych, nowoczesnych i kolorowych salach Maluszki mogą w miłej atmosferze spędzać czas. W naszym żłobku Maluszki bawią i uczą się poprzez zajęcia ruchowe, plastyczne i muzyczne.

Wykwalifikowana kadra żłobka dba o rozwój Maluszków wykorzystując metodę zabaw fundamentalnych, pedagogikę zabawy, bajkoterapię oraz metodę malowania dziesięcioma palcami Finger-Painting. Ciocie dokładają wszelkich starań, aby Maluszek spędzał czas w poczuciu bezpieczeństwa i niezależności przy jednoczesnym zapewnieniu ciepła i miłości. Zapraszamy do odwiedzenia nas w dni otwarte, które organizujemy regularnie w 1 i 3 piątek miesiąca.